Halfmoon

 

Halfmoon je další z crazy modifikací umožňující sex (rubbing) s klasickou nafukovačkou, tentokrát s velkým nafukovacím kruhem tzv. pool tube. Princip je prostý, jde o to přeložit a zafixovat nafukovací kruh na polovinu čímž vznikne "půlkruh", do kterého se lze obkročmo posadit a "využít" vzniklý prostor v jeho horní polovině (blíže viz. grafika níže).

 

 

Jak na to: Velký kruh, např Intex prům. 91 cm se z části nafoukne, přeloží a uprostřed stáhne popruhem. Chce to trochu síly, vyladit délku popruhu a množství vzduchu v něm.  Vzniklý půlkruh je nutné stáhnout nějakým popruhem (např. tím co je v sekci PelMel). Chce to trochu síly a trpělivosti, ale stáhnutí kruhu popruhem je nutné,  jelikož při obkročném sezení nelze k sobě obě poloviny kruhu dostatečně přitisknout. K rubbingu lze využít horní polovinu půlkruhu (viz prostor k použití).

 

Techniky použití jsou:

a) sezení nebo riding na dolní části + přirážení do horní části půlkruhu

b) sezení nebo riding na dolní části + ruční přitahování horní části k sobě

 

Pozn: Použití lubrikantu je více než vhodné.

 

Pozn.: Intex na balení svého kruhu (typ 59251) uvádí trochu zavádějící rozměry, uvedený průměr 91 cm (resp. 90 cm) je ve vyfouklém stavu, při nafouknutí se kruh o něco zmenší...

 

Skutečné rozměry +/-:

Vyfouklý kruh: vnitřní průměr 25 cm, vnější průměr 90 cm

Nafouklý kruh: vnitřní průměr 33 cm, vnější průměr 82 cm

 

Banner nsvet.eu
 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 06/2017